O NAS - SLM - Wózki widłowe sprzedaż wynajem serwis Wrocław Opole Legnica

Przejdź do treści

Menu główne:

O NAS

OTHER
ABOUT
HOME | O NAS
SLM WÓZKI WIDŁOWE
 
Sprzedażą wózków widłowych nowych i  używanych  zajmujemy się od 2004 roku. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę począwszy od sprzedaży wózków widłowych poprzez ich utrzymywanie w sprawności wykonując przeglądy, naprawy bieżące i główne, oraz doradztwo techniczne w zakresie planowania transportu wewnętrznego. Elastyczność, solidność i profesjonalizm to główne założenia naszej firmy.

Służymy pomocą w doradztwie technicznym przy zakupie lub wynajmie nowego jak i używanego wózka widłowego. Wiemy że zakup nowego wózka widłowego jest dużym wydatkiem dla małych i średnich przedsiębiorstw możemy znaleść odpowiednią ofertę na  zakup używanych wózków widłowych. W celu kupna używanego wózka widłowego trzeba określić zapotrzebowanie. Najważniejszymi danymi są tutaj rodzaj wózka widłowego, udźwig, typ masztu i rodzaj napędu
SLM - Wózki widłowe

INOWACYJNE POOMYSŁY.
Sprzedajemy serwisujemy oraz wynajmujemy maszyny  wysokowydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki.
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI.
Dobrze zarządzana i ekonomiczna flota ma istotny wpływ na wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa.
SERWIS.
Jesteśmy  serwisem wózków widłowych , oraz specjalizujemy się w markach takich jak Nissan , Atlet , Rocla , Mitshubishi , Yale , Hyster , Toyota, Komatsu, Still, Linde, Jungheinrich.

NASZE DOŚWIADCZENIE.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnych projektów które potrzebujesz. Razem możemy wznieść swój biznes na nowy poziom.
NOWE MOŻLIWOŚCI.
Nasza praca i nasze projekty zmieniają sposobu zachowania ludzi i postrzegania. Przekonaj się sam.
POZOSTAJEMY W KONTAKCIE.
Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i znajdzie rozwiązania dla wszystkich problemów.
SYSTEMY LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ
OFERUJEMY
Wózki czołowe , wózki magazynowe oraz podesty teleskopowe, przegubowe, masztowe.
W ofercie posiadamy także regały magazynowe
NASZYM CELEM
Jest zapewnienie pełnej obsługi każdego klienta, dlatego też ważną częścią naszej działalności jest współpraca posprzedażna - zapewnienie pełnego serwisu w ramach gwarancji jak również serwisu pogwarancyjnego.
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Zapewnia profesjonalną pomoc przy zakupie wózka służy radą i pomocą w sprawach związanych z doborem osprzętu, warunków sprzedaży oraz finansowania.
CEL FIRMY
Naszym celem jest być liderem  w systemach logistyki magazynowej na rynku dolnośląskim.

Chcemy aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Osiągając ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań magazynowych.
Tworzymy wartości  poprzez optymalne wykorzystanie istniejącego potencjału oraz realizację projektów rozwojowych.
WIZJA FIRMY
Jesteśmy stale rozwijającą się firmą. Wspieramy naszych klientów i partnerów w podnoszeniu ich efektywności. Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Współpracujemy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem organizacyjnym.

 
Poprzez nasze doświadczenie i wiedzę oraz produkty i usługi dostarczamy naszym klientom i partnerom korzyści biznesowe i strategiczne czynniki ich przewagi konkurencyjnej. Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Koncentrujemy się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że zdobywamy pozycję leadera.
NASZE WARTOŚCI
Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierujemy się, są:
 
·         wiedza i doświadczenie praktyczne
·         innowacyjność, kreatywność i ciekawość
·         skuteczność (otwartość, współpraca, orientacja na cel, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian)
·         odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów i usług)
Wybrane przez nas wartości określają tożsamość firmy oraz mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony Klientów.
KozakCompany © 2016. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wykonanie: KozakCompany
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego